تبلیغات
|-| Mehran Modiri |-| - آخرین اخبار از "دایره زنگی" و "همیشه پای یک زن در میان است"

|-| Mehran Modiri |-|

آخرین اخبار از "دایره زنگی" و "همیشه پای یک زن در میان است"
یکشنبه 25 شهریور 1386

۳۱ شهریور-->مهران مدیری و هدیه تهرانی هفته آینده در نقش‌های آقای رزاقی و خانم کچویی ‌جلو دوربین می‌روند.

به گفته ی سید جمال ساداتیان ،تهیه کننده دایره زنگی مهران مدیری و هدیه تهرانی در یک هفته آینده در نقش‌های آقای رزاقی و خانم کچویی ‌جلو دوربین خواهند رفت.پیش از این گفته شده بود هدیه تهرانی نقش خانم شاعره را ایفا خواهد کرد.

امروز بازی امین حیایی در دایره زنگی شروع شده ، او در نقش آقای جعفری ایفای نقش خواهد كرد.
تاكنون صابر ابر،باران كوثری،بهاره رهنما،مهدی پاكدل و اكرم محمدی جلوی دوربین رفته‌اند.
بازی بهاره رهنما از دوشنبه شروع شده بود،بخش اعظم كارش را روز چهارشنبه به پایان رسانده و تنها بخش اندكی از بازی او در دایره زنگی باقی است.
همچنین بازی محمدرضا شریفی‌نیا پس از بازگشتش از سفر در روز 29 شهریور در نقش آقای سرخی شروع شده است.او پس از گذشت حدود یک هفته از فیلمبرداری پروژه "دایره زنگی"، یکی از دو نقشی را که به او پیشنهاد شده بود انتخاب کرد.
هایده صفی‌یاری هم از اول مهر ماه كار تدوین فیلم را شروع می‌كند.
قابل توجه این است كه در این فیلم ،علاوه بر فیلمبرداری در لوكیشن اصلی فیلم در اقدسیه،بخش‌هایی از سكانس‌های خارجی فیلم گرفته شده و باقی فیلمبرداری آن در زمان دیگری انجام می‌شود.فیلم به جهت تصویر زندگی پنج خانواده،به پنج لوكیشن تقسیم شده است.
سازندگان این فیلم علاقمندند با پایان گرفتن كار و نمایش آن در جشنواره فیلم فجر ،در نوروز سال آینده فیلم را به اكران عمومی در آورند.
داستان "دایره زنگی" مضمونی کمدی دارد و درباره زندگی پرفراز و نشیب چند خانواده در شهر تهران است که در کشاکش سنت و مدرنیته گرفتار شده‌اند.

منابع:فارس و مهر

-------------------------------------------------

« همیشه پای یک زن در میان است » تا پایان رمضان آماده نمایش می شود

فیلم "همیشه پای یك زن در میان است" که به دلیل بیماری آهنگسازش (آریا عظیمی‌نژاد) به جشن یازدهم سینمای ایران نرسید ٬ تا پایان ماه مبارک رمضان آماده نمایش می شود . محسن علی اکبری ( تهیه کننده فیلم ) گفت : « مراحل فنی فیلم همچنان ادامه دارد . تدوین فیلم مدتی است که توسط حسین زند باف به پایان رسیده است و هم اکنون در مرحله ساخت موسیقی به سر می برد . « همیشه پای یک زن در میان است » قطعا ً تا پایان ماه مبارک رمضان آماده نمایش می شود »
علی اکبری در رابطه با اکران « همیشه پای یک زن در میان است » گفت : « سعی گروه بر آن است که فیلم قبل از جشنواره فیلم فجر اکران شود و اصراری به شرکت فیلم در جشنواره ندارم . » علی اکبری سال گذشته با فیلم « پاداش سکوت » در جشنواره فیلم فجر حضور داشت .

منابع:سینمای ما و فارس
نوشته شده توسط الهه در یکشنبه 25 شهریور 1386 و ساعت 02:09 ق.ظ