تبلیغات
|-| Mehran Modiri |-|

|-| Mehran Modiri |-|

چهارشنبه 18 آبان 1384

از خبرگزاری البرز:

»مهران مدیری ورضاعطاران مصاحبه باشبستان راتکذیب کردند
باانتشارخبری مبنی برانتقاد رضاعطاران ازبرنامه "شبهای برره " این کارگردان تلویزیونی هرگونه مصاحبه باخبرگزاری شبستان راتکذیب کرده است .
به گزارش خبرنگار البرز عطاران دریک تماس تلفنی هرگونه مصاحبه باخبرگزاری شبستان راتکذیب وعنوان نموده که به این سریال علاقمند بوده وآن راپیگیری میکند.
بر اساس این گزارش مهران مدیری نیزهرگونه مصاحبه با این خبرگزاری راتکذیب وتنها مصاحبه های خودراگفتگو بابخش خبری شبکه سوم سیماو ویژه برنامه عیدسعیدفطر عنوان کرده است .

http://www.alborznews.net/shownews.asp?u=1859

-------------------------------------------------------------------------------

روزنامه شرق

پنجشنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۴

دو لینک زیر- ویژه نامه در مورد شب های برره:

http://www.sharghnewspaper.com/840819/html/spc2.htm

http://www.sharghnewspaper.com/840819/html/spc3.htm

-------------------------------------------------------------------------------

روزنامه جام جم _ پنجشنبه 19 آبان
 
تلویزیون شب های برره را نقد کرد 
جلسه نقد و بررسی مجموعه تلویزیونی شب های برره  با حضور صاحب نظران و کارشناسان در مر کز تحقیقات / مطالعات و سنجش برنامه ای صدا و سیما برگزار شد.
در این نشست علیرضا پویا / رئیس مرکز تحقیقات با اشاره به این نکته که برنامه های رسانه ی ملی باید به گونه ای باشد که عموم مردم آن را ببینند و استادان و صاحب نظران آن را تایید کنند / گفت : هدف از برگزاری این نشست طرح دیدگاه های استادان حوزه های مختلف درباره مجموعه طنز شب های برره و ارائه تحقیقات انجام شده درباره این مجموعه است. 
در ادامه جلسه یاد شده و با حضور پورمحمد ( مدیر شبکه سه ) _ تخشید( مدیر گروه فیلم و سریال)_  دکتر منتظر قائم و دکتر کوثری( عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران)_ دکتر لطف آبادی مشاور سیما و دکتر معلمی _ شب های برره از زوایایی چون :  بازنمایی گروه های اجنماعی / واسازی هویتی و بررسی مسائل روانی / تربیتی و محتوایی بررسی شد.
در این جلسه محمد صدری(؟) / و سروش صحت از نویسندگان مجموعه شب های برره نیز حضور داشتند.
-------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاری فارس:

رهنما:قاسم‌خانی همچنان در شب‌های برره حضور دارد

خبرگزاری فارس: بهاره رهنما گفت: پیمان قاسم‌خانی سرپرست نویسندگان مجموعه طنز شب‌های برره همچنان به كار خود در این مجموعه ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرنگار فارس به دنبال خبر انتشار اختلاف و كنار كشیدن پیمان قاسم‌خانی بهاره رهنما بازیگر و همسر وی از ادامه همكاری قاسم‌خانی با پروژه شب‌های برره خبرداد و با اشاره به انتشار این خبر گفت: نمی‌دانیم كه دوستانمان این خبر كذب را از كجا آورده‌اند ولی پیمان قاسم‌خانی از مجموعه جدا نشده و در كنار آنها به كار خودادامه خواهد داد.

-------------------------------------------------------------------------------

مدیر تولید مجموعه شب های برره در گفتگو با "مهر " :

در پروژه شب های برره هیچ مشکلی وجود ندارد

پیمان قاسم خانی و خشایار الوند هم اکنون مشغول نگارش متن امشب هستند و تا کنون مجموعه شب های برره مشکلی نداشته است.

"حسن شکوهی" درگفت و گو با خبرنگار تلویزیونی "مهر" در پاسخ به اینکه خبر جدا شدن پیمان قاسم خانی - سرپرست نویسندگان سریال - و رضا شفیعی جم - بازیگر - از پروژه شب های برره صحت دارد یا خیر، گفت : این خبر کذب محض است. زیرا در حال حاضر پیمان قاسم خانی به همراه خشایار الوند مشغول نگارش متن امشب هستند ( این سریال در حال حاضر به صورت روزانه پس از نگارش متن و ضبط تصاویر و تدوین همزمان برای پخش در همان شب آماده می شود )  و باید اشاره کنم که این گروه با پیمان قاسم خانی و رضا شفیعی جم هیچ مشکلی ندارند و هر دو نفر آنها سر این پروژه هستند.

وی در ادامه افزود: من تا به حال شنیده بودم که کارگردان با بازیگر در حین بازی اختلاف نظر پیدا کنند، ولی در طول این سال ها که در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت داشتم،  نشنیدم که بین بازیگر با نویسنده اختلافی پیش بیاید!

لازم به یادآوری است که بر اساس گزارشی که امروز در در برخی از مطبوعات به چاپ رسیده بود، خبر از  وجود مشکل و درگیری میان پیمان قاسم خانی و رضا شفیعی جم سر این پروژه می داد و این که افراد مورد نظر از گروه جدا شده اند.
نوشته شده توسط الهه در چهارشنبه 18 آبان 1384 و ساعت 10:11 ق.ظ