تبلیغات
|-| Mehran Modiri |-| - دو خبر متضاد در یک تاریخ!

|-| Mehran Modiri |-|

دو خبر متضاد در یک تاریخ!
یکشنبه 4 دی 1384

دیروز خبر ورود فرهاد پاورچین از خبرگزاری فارس رو گذاشتم تو وبلاگ. تاریخ خبر رو هم که نوشته بودم.حالا دقیقا خبری متضاد با اون در سایت روزنامه آسیا پیدا کردم که تاریخش دقیقا همون تاریخ مطلب قبلیه!

بعدا معلوم میشه که کودوم یکی درسته.

این خبر مربوط به این تاریخ است -->یکشنبه 04 دی 1384

شب‌های برره كش نمی‌آید 

«مهران مدیری »كارگردان مجموعه طنز تلویزیونی«شب‌های برره» گفت: مجموعه شب‌های برره 90 قسمت است و بیشتر نخواهد شد.

مهران مدیری افزود: حدود 23 تا 24 قسمت از این مجموعه باقی مانده است و تغییری در برنامه داده نخواهد شد.

لازم به ذكر است «شب‌های برره» عنوان مجموعه طنز تلویزیونی است كه حدود دو ماه است هر شب از شبكه 3سیماپخش می‌شود. این مجموعه دنباله‌دار به ماجراهای اهالی روستای خیالی «برره» می‌پردازد و «مهران مدیری» آن را كارگردانی كرده است.

«برره» روستای فرضی است كه آداب و رسوم خاص خود را دارد و اهالی آن با گویش خاصی صحبت می‌كنند و افرادی چون محمد شیری، سیامك انصاری، محمدرضا هدایتی، فلامك جنیدی، شقایق دهقان، سعید پیردوست، ساعد هدایتی،علی كاظمی، علی اصغر حیدری، فاطمه هاشمی، بهنوش بختیاری و مهران مدیری در آن ایفای نقش می‌كنند.

لینک:

http://www.asianews.ir/main1.asp?a_id=24551

----------

 این خبر  هم مربوط به این تاریخ است -->یکشنبه 04 دی 1384

به نظر شما آیا این اتفاق خواهد افتاد؟

شما موافقید یا مخالف؟

قاسم‌خانی: «فرهاد پاورچین» وارد برره خواهد شد

خبرگزاری فارس: سرپرست نویسندگان مجموعه طنزتلویزیونی «شبهای برره» گفت: به احتمال زیاد« فرهاد پاورچین» وارد مجموعه طنز تلویزیونی «شبهای برره» خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارس مجموعه طنز تلویزیونی برره مدت 4 ماه است كه آغاز شده و تصویربرداری و پخش آن به روز است.

لازم به ذكر است كه برای ورود فرهاد پاورچین به برره احتیاج به یك فاصله‌گذاری است تا فرهاد مدرن وارد برره شود و به نظر می‌رسد كه برای ورود فرهاد پاورچین به برره برنامه طنز شب‌های برره تا 100 الی 135 قسمت ادامه یابد.

 «شبهای برره» عنوان مجموعه طنز تلویزیونی است كه حدود دو ماه است هر شب از شبكه 3سیماپخش می‌شود. این مجموعه دنباله دار به ماجراهای اهالی روستای خیالی «برره» می‌پردازد و «مهران مدیری» آن را كارگردانی كرده است.

 «برره» روستای فرضی است كه آداب و رسوم خاص خود را دارد و اهالی آن با گویش خاصی صحبت می‌كنند و افرادی چون محمد شیری، سیامك انصاری، محمدرضا هدایتی، فلامك جنیدی، شقایق دهقان، سعید پیردوست، ساعد هدایتی،علی كاظمی، علی اصغر حیدری، فاطمه هاشمی، بهنوش بختیاری و مهران مدیری در ان ایفای نقش می‌كنند.

لینک:

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8410040267

 
نوشته شده توسط الهه در یکشنبه 4 دی 1384 و ساعت 10:12 ق.ظ