تبلیغات
|-| Mehran Modiri |-| - خوردن حق نوازنده یا تخریب چهره خواننده؟!مسئله این است.

|-| Mehran Modiri |-|

خوردن حق نوازنده یا تخریب چهره خواننده؟!مسئله این است.
سه شنبه 24 خرداد 1384
 

عکس از وبلاگ عکاسی محمد خیرخواه

مدتی قبل سایت خبرگزاری مهر یه مطلبی رو گذاشته بود در سایتش که برای ما طرفداران آقای مدیری با شناختی که از ایشون داریم خیلی تعجب آور بود.این خبرگزاری مهر هم که نشد یه بار یه خبر خوب به ما بده .آرزوش موند به دلمون.واسه اونایی که اصل خبر رو نمی دونن پایین این مطلب خبر رو گذاشتم.خلاصه این خبر خیلی برای ما ناراحت کننده و عذاب آور بود.اعصاب من یکی که حسابی ریخت به هم .اما یه نفر به همه این اعصاب خوردیا پایان داد(اگه ادبی شد ببخشید) و از آقای مدیری اصل ماجرا رو جویا شد که اینجا شرحش اومده:

مدیری:تو آخرین تمرین با گروه ،خیلی داغون بودم،هم روحی و هم جسمی...همه ی گروه حالمو دیدن ،هر کی منو تو اون وضعیت می دید دلش کباب میشد!فردا اجرا داشتم ، با اون همه فشار. به گروه گفتم تصمیمی که گرفتن با هزار بدبختی این شده که ما فقط پنج اجرا داشته باشیم.چاره ای نیست...

گفتن: ما برای ده شب آماده شدیم و قرار ما ده اجرا بوده، نه پنج اجرا! گفتم:ما که تو قراردادمون هست ،خودتونم امضاش کردین که هر اجرایی که صورت گرفت شما پولشو میگیرین و اگه به هر دلیلی لغو شد،نه!.... گفتن: ولی ما برای ده اجرا صحبت کردیم، یا طبق قرار قبلی یا هیچی!....

گفتم باشه،اگه پول هر ده شبو بدم دیگه میذارین کارم راه بیفته؟!

 -------------

توضیح:طرف حساب ارکستر و آقای ناصر رحیمی چمن آرا و گلیان بودن که من نمی دونم آقای رحیمی چرا اصلا توی این مصاحبه تخریبیش، چهره آقای مدیری رو خراب کرده.

 ----------------

ناشناس:  ولی کی چه میدونه حقیقت چیه؟

مدیری:داری اشتبا میکنی ،من با این حرفهاخراب نمیشم! تو این همه سال بگو کی و کجا اومده گفته مدیری پول مارو خورده؟همیشه میگن زیادتر از حقمونم گرفتیم!نه مردم میدونن من این آدم نیسم ،حتما فکر میکنن یه اشتباهی شده،!هیچ کس فکر بد نمیکنه!

 

ناشناس:باشه،اگه خوش بینم باشیم حرف تو درست . ولی میخوای چی کار کنی.

 

مدیری:وقتی مطلبشو خوندم هیچ عصبانی نشدم،خیلی اعصابم ریخت به هم!خیلی ناراحت شدم!خیلی دلم سوخت..از اینکه گفته بود کسی نمیتونه و نباید حق مارو بخوره.خیلی از چمن آرا و گلیان دلگیر شدم.من همیشه حق اونائیم که حقشون نبوده بهشون دادم،چه برسه به اینا که حقشونه!

 

ناشناس:گمونم به این میگن زیادی خوب بودن!

مدیری:پولشو از حساب خودم میدم بااینکه طرف قراردادش نبودم ،واسه اینکه دلم براش می سوزه ،بعد بش میگم برمیگردی هر جا که این حرفها رو زدی حرفتو پس میگیری،میگم تو همون روزنامه چاپ کنند و بزنن تو همون سایت!

تمومش میکنم جریانو....

 

مدیری:هیچی و هیچ کس اونطوری نیست که آدم فکرشو میکنه،حقیقت همیشه یه چیز دیگست....
ناشناس:میفهمم.

--->با تشکر از شخصی که لطف کردند و اصل ماجرا رو از شخص آقای مدیری جویا شدند.

--->اینم اون خبر کذایی خبرگزاری مهر:

۱۳۸۴/۰۳/۱۸
در پی پرداخت نکردن دستمزد ارکستر مطرح شد

ناصر رحیمی: مهران مدیری (خواننده) به تعهداتش عمل نکرد

مهران مدیری از من به عنوان سرپرست ارکستر خواست تا بدون قرارداد برایش کار کنم و ما هم دیدیم که ایشان چهره شناخته شده ای است و قبول کردیم.در حالی که هنوز او به وعده هایش عمل نکرده است.

" ناصر رحیمی" آهنگساز و نوازنده که رهبری ارکستر مهران مدیری را در کنسرتش در زمستان گذشته بر عهده داشت، در گفت و گو با خبرنگار موسیقی "مهر"، ضمن بیان این مطلب افزود: متاسفانه نمی دانم چرا شرایط به این شکل شده است، که همه دلشان می خواهد به نوعی فقط از نوازندگان حرفه ای سو استفاده کنند، در حالی که ما با نیت خیر پیش می رویم. اما انگار تمام خوانندگان برای اینکه خودشان بالا بروند، حاضرند حق و حقوق دیگران را پایمال کنند.

وی ادامه داد: سال گذشته که من رهبری ارکستر مهران مدیری را به عهده گرفتم و حرف قرارداد را به میان کشیدم، ایشان به من گفتند که شما به من اعتماد نداری؟ و من پاسخ دادم که اعتماد دارم و ظاهرا ایشان از اعتماد ما سو استفاه کرده و دستمزد ارکستر را ندادند.

این نوازنده ارکستر سمفونیک تهران خاطر نشان کرد: بابک چمن آرا طرف حساب ما بود که او هم خود با آقای گلیان قرارداد بسته بود وکل کار را در دست داشت که در حال حاضر هر دو این افراد به ما پاسخی نمی دهند و من بارها با ایشان تماس گرفته ام و اعلام کرده ام که تمامی ارکستر پولشان را از من می خواهند، اما هیچ پاسخی داده نمی شود و تمامی چک ها برگشت خورده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مطمئن باشید که هیچ کس با خوردن حق نوازنده به جایی نمی رسد ، اگر تا هفته دیگر پولمان  ندهند، ما قطعا شکایت می کنیم.
نوشته شده توسط الهه در سه شنبه 24 خرداد 1384 و ساعت 07:06 ق.ظ