تبلیغات
|-| Mehran Modiri |-| - خداحافظ برره!

|-| Mehran Modiri |-|

خداحافظ برره!
جمعه 28 بهمن 1384

برره تمام شد،هر چند فکر می کنم با اعلام این مطلب سیل تلفن ها به روابط عمومی صداوسیما سرازیر بشه اما مثل اینکه مسئله کاملا تموم شده هست.این خواسته مهران مدیری بوده و شبکه رو هم متقاعد کرده البته خود مسئولین شبکه و صداوسیما هم با اینکه قبلا خیلی اصرار داشتن برره تا ۱۳۵ قسمت ادامه داشته باشه الان بیشتر مایل بودن متوقف بشه.اگه شبکه اقدام کنه به پخش نود شبی بعدی دیگه باید مطمئن باشید که تلفن های مردمی هم نتونسته مهران مدیری و گروه سازنده رو متقاعد کنه که شب های برره رو ادامه بدن.فکر نمی کنم که هیچ احتمالی برای شروع دوباره پخشش باشه.برره تموم شد.انتقاد ها تموم شد و همچنان زبان فارسی سر جاش هست. مهران مدیری و نبوغ مهران مدیری هم هنوز هست .منتظر کتاب و آلبوم جدید مهران مدیری هم هستیم .همین طور فیلم سینماییش که خیلی وقته می خواد بسازه.باید خودمونو واسه استقبال از اثر بعدی مهران مدیری آماده کنیم.

اما هر چی که هست یه خداحافظی از طرف برره ای ها لازمه چون قبلا قسمت های بیشتری پیش بینی شده بود حالا که می خواد تموم بشه احتمالا خداحافظی هم درکاره و اگه نبود بدونین تقصیر مدیری نیست.

ایسنا:پخش سریال شب‌های برره پایان یافت

به دنبال پایان 90 قسمتی سریال شب‌های برره، قسمت جدیدی از این سریال‌ پخش نخواهد شد. به گزارش گروه تلویزیون و رادیو ایسنا‏،‏ تخشید،‏ مدیر گروه فیلم و سریال شبكه سه با اعلام این خبر افزود: سیاست راهبردی سازمان‏، توجه به كیفیت و عدم تكرار یك برنامه موفق و جلوگیری از كشدار شدن آن است،از این رو با توجه به برنامه‌ریزی قبلی، این سریال در 90 قسمت پیش‌بینی شده پخش شده و قسمت جدیدی از این سریال پخش نخواهد شد.

وی یادآور شد: با توجه به ظرفیت‌های مناسب و قابل توجه برنامه‌های طنز، می‌توان با همكاری سازندگان این گروه و سایر فعالان و هنرمندان عرصه طنز، از ظرفیت‌های فراهم شده بهره‌برداری كرد. گفتنی است:پیش از این اعلام شده بود،‏ پخش این مجموعه طنز كه از دوشنبه، دهم بهمن ماه به علت فرا رسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) قطع شده است‏، 27 بهمن ماه مصادف با هفدهم محرم از شبكه سوم سیما روی آنتن می‌رود 
نوشته شده توسط الهه در جمعه 28 بهمن 1384 و ساعت 12:02 ب.ظ