تبلیغات
|-| Mehran Modiri |-| - طنز 90 قسمتی برره هم توجیه حرفه ای دارد ؛ هم تعهد کاری ما بود

|-| Mehran Modiri |-|

طنز 90 قسمتی برره هم توجیه حرفه ای دارد ؛ هم تعهد کاری ما بود
سه شنبه 2 اسفند 1384

روزنامه جام جم- دوشنبه 1 اسفند ماه 1384  

مهران مدیری کارگردان شب های برره در گفتگو با روزنامه جام جم به پرسش های ما پاسخ داد که می خوانید:

آقای مدیری خسته نباشید با اینکه مردم مشتاقانه منتظر ادامه طنز شب های برره حتی بیش از نود قسمت معمول بودند،چرا سریال را ادامه ندادید؟

تشکر می کنم. راستش با مشاوره هایی که صورت گرفت ، تصمیم بر این شد که پرونده شبهای برره را در همان 90 قسمتی که از ابتدا برنامه ریزی شده بود ، ببندیم.دلیل این تصمیم پرهیز از افتادن در وادی تکرار و افت کیفیت شبهای برره بود. خود من هم فکر می کنم اگر سریال هایی چون شبهای برره با یک خاطره خوب که در ذهن مخاطب ایجاد کرده اند به پایان برسند ، خیلی بهتر است البته این را هم اضافه کنم که ما هیچ قسمتی را اضافه ضبط نکرده ایم و هیچ برنامه ای آماده نمایش نداریم.


به نظر شما شبهای برره چقدر تاثیر گذاشت؟

در ابتدای کار ما با انتقادات تندی از طرف منتقدان و روزنامه ها روبه رو شدیم اما به مرور ثابت شد که شبهای برره یک کار طنز اجتماعی و سیاسی است که برای مردم تولید شده است. شبهای برره به عقیده خودم قوی ترین اثر در پرونده کاری ام است و طبق آمار سازمان از پربیننده ترین برنامه های تلویزیون نیز به شمار می آید.

شنیده می شود حضور شما در بیلبوردهای تبلیغاتی یکی از دلایل توقف شبهای برره است؟

این گفته اصلا صحت ندارد. کار تبلیغاتی برای بازیگران سینما و تلویزیون در تمام دنیا و در کشور ما مرسوم است. اگر شکل کار درست باشد و به شخصیت طرف لطمه وارد نکند ، اشکالی ندارد بنابراین من در همین جا به تمام شایعات خاتمه می دهم و این را نیز می گویم که پایان شبهای برره فقط براساس توافق بین من و مدیران شبکه بود و هیچ اختلافی بین ما نیست.

 -------------------------

سایت مهران مدیری هم با مطلبی در همین رابطه بروز شده حتما سر بزنید.

اینجا هم می نویسمش:

« شبهای برره تمام شد »
چهارشنبه 3 اسفند 84
پس از ساخت و پخش نود چهار قسمت از مجموعه طنز شبهای برره با مشاوره های که صورت گرفت برای پرهیز از افتادن در وادی تکرار و افت کیفیت مجموعه تصمیم بر این شد که پرونده شبهای برره طبق برنامه ریزی اولیه که در شروع کار داشتیم به پایان برسانیم. و پایان یافتن مجموعه طنز شبهای برره فقط بر اساس توافق بین من و مدیران شبکه بود و هیچ اختلافی بین ما نیست
نوشته شده توسط الهه در سه شنبه 2 اسفند 1384 و ساعت 05:02 ق.ظ