تبلیغات
|-| Mehran Modiri |-| - کار جدید مدیری؛بازمانده های قاجار!؟

|-| Mehran Modiri |-|

کار جدید مدیری؛بازمانده های قاجار!؟
دوشنبه 13 شهریور 1385

در روزنامه بانی فیلم امروز راجع به کار جدید مدیری توضیحاتی داده شده.متاسفانه خود روزنامه را گیر نیاوردم اما تصویر صفحه اول روزنامه بانی فیلم گویای خیلی چیزهاست.احتمالا نام کار جدید مدیری "بازمانده های قاجار" است.می گویم احتمالا، چون زیاد نمی شود به خبرهای بانی فیلم اطمینان داشت.فعلا همه چیز در حد حرف است.

چند روزی است که از انتشار خبر کار جدید مهران مدیری در روزنامه ها وخبرگزاری ها می گذرد و از زمان انتشار این اخبار تا امروز رفته رفته خبرها کامل تر شده است.

کار جدید مدیری مانند اکثر آثار او به صورت روتین و هر شب پخش خواهد شد.اما شاید بر خلاف مجموعه های قبلی این کار 90 قسمتی نباشد البته هنوز در این مورد هیچ چیزی قطعی نیست.

مدیر  شبکه سوم نیز در گفتگو با ایسنا به نوعی این مطلب را تایید می کند و می گوید: "در حال برنامه‌ریزی هستیم تا ساخت سریال‌های طنز را در قالب 90 قسمت یا كمتر در شبكه سه ادامه دهیم و تا كنون با چند گروه مذاكره كرده‌ایم. "

وی در ادامه از کار جدید مدیری خبر داده و می گوید: "آقای مدیری طرح‌هایشان را به شبكه ارائه داده‌اند كه انشاء‌الله ساخت سریال ایشان به زودی آغاز می‌شود."

از طرفی مدتی قبل صحبت هایی در مورد آیتمی بودن کار جدید مدیری می شد که گویا منتفی است . حسن شکوهی مدیر تولید مجموعه های مدیری هم در هفته نامه سروش، آیتمی بودن آخرین کار مدیری را تکذیب کرده و می گوید:" اگر قرار باشد به صورت آیتم کار کنیم که به عقب و به زمان مجموعه  ساعت خوش  برگشته ایم . در حالی که کار جدید مدیری قطعا از  شب های برره  نیز قوی تر خواهد بود . وی افزود : مشخص نیست این خبر ها از کجا و طبق کدام منابع به چاپ می رسد ؟ "

و نکته جالب دیگری که در مورد کار جدید مدیری شنیده می شود حضور جواد رضویان است. جواد رضویان در گفت وگو با فارس در این باره می گوید: "قراردادم را برای حضور در كار جدید مهران مدیری بسته‌ام و حضورم در این مجموعه قطعی است. به محض اینكه تست گریمم را برای حضور در این مجموعه انجام دادم درباره نقشم در این مجموعه توضیح خواهم داد ".

وی درباره موضوع كار جدید مهران مدیری می گوید: "من خیلی درگیر موضوع نشدم و فقط با توضیح مختصری كه مدیری درباره مجموعه جدید داد من بازی در آن را پذیرفتم چرا كه به مهران مدیری اطمینان دارم و تجربه‌های گذشته همكاری با او این امید را به من می‌دهد كه كار جدید هم با موفقیت همراه است.مهران مدیری قصد دارد با گروهی كه قبلا با آنها كار كرده كار كند اما در میان آنها حضور «سیامك انصاری» قطعی شده است".

تصاویر حضور مدیری در جشن دنیای تصویر باعث می شود که احتمال بدهیم مدیری در مجموعه جدیدش نیز  با سبیل ظاهر شود.

 
نوشته شده توسط الهه در دوشنبه 13 شهریور 1385 و ساعت 05:09 ق.ظ