تبلیغات
|-| Mehran Modiri |-| - دیگه انگار واقعا فیلمبرداری شروع شده

|-| Mehran Modiri |-|

دیگه انگار واقعا فیلمبرداری شروع شده
دوشنبه 8 آبان 1385

11 آبان -->سایت بابک برزویه:بالاخره کار جدید مهران اجازه انتشار عکس ها را تحت الحفظ داد

11 آبان-->روزنامه جام جم:

...وقتی از مهران مدیری خواستیم از داستان مجموعه تازه اش به ما بگوید ، او به گفتن همین چند جمله اکتفا کرد: «گروه عظیمی آماده شده اند تا برای شما قصه ای تازه بسازند آدمهای عجیب و غریب ولی با شخصیت های تازه.قصه را نمی شود تعریف کرد ، قصه را باید ساخت...»

11 آبان-->روزنامه بانی فیلم:

الیكا عبدالرزاقی اضافه شد

پیش‌تولید مجموعه مدیری به پایان رسید

به گزارش <بانی‌فیلم>، با پایان پیش‌تولید مجموعه جدید مهران مدیری وطی مراحل هماهنگی با مسؤولان شبكه سوم سیما، تولید این پروژه بزودی آغاز می‌شود.این مجموعه كه توسط مجید و حمید آقا گلیان تهیه‌ می‌شود،‌ مانند سایر كارهای مدیری مضمونی طنز دارد.

الیكا عبدالرزاقی تازه‌ترین بازیگری است كه به گروه بازیگران مجموعه مدیری پیوسته است.

لوكیشن‌های این مجموعه درمنطقه یخچال تهران قرار دارد.

-----------------------------------------------------------------

9 آبان-->اینم ضربه آخر از خبرگزاری فارس

سریال طنز 45 قسمتی مدیری آذر ماه پخش خواهد شد

خبرگزاری فارس: سریال طنز 45 قسمتی شبكه 3 به كارگردانی مهران مدیری كلید خورده تا برای پخش در آذر ماه آماده شود.

به گزارش خبرنگار فارس، پخش این مجموعه 45 قسمتی كه نام آن هنور مشخص نشده است، پس از نگارش 30 قسمت و تصویربرداری 20 قسمت‌ آغاز خواهد شد.

 بر این اساس دست‌اندركاران این سریال هم‌اكنون درحال تمرین و آمادگی برای تولید هستند. پیش‌بینی می‌شود این مجموعه طنز برای پخش درماه آْذر آماده شود.

 نویسندگی این مجموعه طنز به سرپرستی پیمان قاسم خانی و تنظیم كننندگی آن مجموعه به عهده مجید و حمید آقا گلیان می‌باشد.

 بازیگران این سریال عبارتند از: مهران مدیری، سیامك انصاری، جواد رضویان، محمدرضا هدایتی، هادی كاظمی، سعید پیردوست، ساعد هدایتی، علی لك‌پوریان، نصرالله رادش، نادر سلیمانی،شقایق دهقان، سحر جعفری جوزانی، شایان احدی‌فر، و جواد عزتی.

--------------------------------------------------------------------

از اول شروع می کنم.

-->از 7 مهر ،از اون موقع که اسم کار مدیری قهوه قجری بود.

در سایت بابک برزویه نوشته شده:قهوه قجری کار جدید مهران مدیری که تا سی روز دیگه احتمالا شروع میشه در قالب سریال 45 قسمتی البته ممکنه اسمش هم تغییر کنه.

برزویه در سایتش دو تا عکس هم مربوط به این تاریخ گذاشته که فکر می کنم مربوط به گریم عوامل باشه

اشک ها و لبخندها

سیامک خان انصاری با چهره ای جدید

-->بعد می رسیم به تاریخ سوم آبان.بابک برزویه در سایتش نوشته :

کار جدید مهران مدیری کلید خورد جلسه توجیهی عوامل

-->۶ آبان دو عکس مربوط به کار جدید مدیری

نکات دیگه اینکه:

جواد رضویان از قسمت 7 وارد مجموعه می شه.

پخش مجموعه احتمالا از اول آذر شروع میشه.

----------------------------

 

اینم از بانی فیلم

مجموعه جدید مهران مدیری یکشنبه نهم مهرماه کلید خورد.

به گزارش بانی فیلم گروه تولید جدیدترین مجموعه مدیری با عنوان عصرقجر که از اواسط شهریورماه پیش تولید سریالشان را آغاز کرده بودند از یکشنبه گذشته تصویربرداری کار را آغاز کرد.

جوادرضویان – نصراله رادش – سیامک انصاری – شقایق دهقان – سحرجعفری جوزانی – محمدرضا هدایتی – فلامک جنیدی – سعیدپیردوست و... بازیگران اصلی هستند که برای حضور در این مجموعه قرار دارند.

در اولین روز تصویر برداری طبق برنامه ریزیها قراربود پیردوست و هدایتی جلوی دوربین بروند. سایر بازیگران هم با پیش رفتن کار از هفته آینده بازیهایشان در این مجموعه آغاز میشود.

متن های جدیدترین کار مدیری با سرپرستی پیمان قاسم خانی توسط امیرمهدی ژوله و مهراب قاسم خانی در حال نگارش است و هم اکنون نزدیک به 20 قسمت از کار بطور کامل آماده شده است.

آنطور که برنامه ریزی شده این مجموعه قرار است پس از ماه رمضان در 45 قسمت روی آنتن برود. این مجموعه که احتمال تغییرنامش می رود توسط خود مدیری در گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما تهیه میشود.

این از همشهری جوان

خبرهای اختصاصی! از پروژه مدیری

ماست و نوشابه زرد


بالاخره كار جدید مهران مدیری در یك خانه باغ قدیمی در محلة قلهك خیابان ی ، انتهای كوچه ك.ن كلید خورد و فیلم برداری آن شروع شد. در بازمانده های قاجار كه هر لحظه، اسمش عوض می شود - الان به اش می گویند عصر قجر - مهران مدیری، رئیس خانواده و خان قدیمی است و سیامك انصاری پسرش و نصرالله رادش نوكر او هستند. اعضای این خانواده، مدتی فریز شده اند و حالا به زندگی برگشته اند و با آدم های الان برخورد می كنند. ایدة اولیه، 45 قسمتی است، ولی دست آقا مهران به كم نمی رود. از الان خودتان را برای 90تایی ببندید. اما همان طور كه می دانید، همشهری جوان اطلاعات ناب و تكان دهنده ای را رو می  كند و ما مثل همیشه از جیك و پوك پروژة جدید مهران مدیری مطلع هستیم. این هم نمونة چند اتفاق كاملا بی اهمیت كه تا لحظة تنظیم خبر به دستمان رسیده: این باغ برای یك سال، اجاره شده است. گروه دكورسازی روی بالكن خانة قدیمی دارند با چوب و چكش كار می كنند. در ورودی باغ، یك 206 نقره ای، ماكسیما و پرادو پارك شده. دست یكی از عوامل، ماست و نوشابه است (رنگ نوشابه، زرد است). روی چمن های باغ، چند تا صندلی پلاستیكی قرمز و سفید وجود دارد. مهران مدیری هر از چند گاهی روی آن ها می نشیند و با عوامل حرف می زند. زیر سایبان كنار استخر، چند نفر دارند متن هایشان را تمرین می كنند. یك خانم با روسری نارنجی از در باغ كه در جنوب باغ است، به سمت خانة قدیمی با معماری قاجار كه در شمال باغ است، حركت می كند. كف كردید، این تازه اول ماجراست، اگر پا بدهد هر هفته همین جا، دل و اندرون پروژة مدیری را می ریزیم روی دایره تا چیز پنهانی ای باقی نماند و ما هم به رسالت روشنگری مان ادامه بدهیم! (بابا شوخی كردیم،همین یك دفعه را هم فقط رو كردیم تا گوشی دستتان بیاید!)

--------------------------------------------------------- 
نوشته شده توسط الهه در دوشنبه 8 آبان 1385 و ساعت 05:10 ق.ظ