تبلیغات
|-| Mehran Modiri |-| - امشب برنامه داریم...شفیعی جم به باغ مظفر پیوست

|-| Mehran Modiri |-|

امشب برنامه داریم...شفیعی جم به باغ مظفر پیوست
دوشنبه 11 دی 1385

مدیری حالش خوبه....امشب برنامه داریم

-----------------------

تازه وارد در مجموعه مهران مدیری

شفیعی جم به باغ مظفر پیوست

شفیعی جم شنبه گذشته برای بازی در باغ مظفر قرارداد امضا کرد.

به گزارش بانی فیلم رضا شفیعی جم بازیگر جدیدی است که اخیرا به مجموعه مهران مدیری پیوسته و دیروز تست گریم این بازیگر انجام شد.

نقشی که شفیعی جم در این سریال ایفا خواهد کرد هنوز اعلام نشده،اما قرار است او به زودی جلو دوربین برود.نخستین قسمتی که او در آن حضور خواهد داشت تا پایان هفته جاری از تلویزیون پخش خواهد شد.

به نظر می رسد تصمیم مدیری در دعوت از یکی از بهترین چهره های سال های اخیر طنز به دنبال منتفی شدن بازی جواد رضویان در مجموعه باغ مظفر صورت گرفته است.

شفیعی جم در مجموعه اخیر نقطه چین و شب های برره نیز با مدیری همکاری داشت.ضمن اینکه خبرهایی درباره بازی او در مجموعه ویژه نوروز جواد رضویان(قرارگاه مسکونی)نیز شنیده می شود که البته هنوز از سوی دفتر تولید  آن تایید نشده است.

-----------------------

مهران مدیری در گفت وگو با فارس:
ترانه‌های «باغ مظفر»را بر اساس علاقه به «شجریان»خوانده‌ام
خبرگزاری فارس: مهران مدیری گفت: ترانه‌هایی را كه در مجموعه «باغ مظفر» خوانده‌ام بر اساس علایق شخصی خود به ویژه علاقه به استاد شجریان خوانده‌ام.

مهران مدیری در گفت وگو با خبرنگار فارس گفت: تصنیف «زمن نگارم ... » یك تصنیف قدیمی است. تصنیفی قدیمی كه آهنگساز آن غلامحسین درویش است و شعر آن را ملك الشعرای بهار،سراینده ترانه معروف مرغ سحر سروده است.
وی در ادامه گفت:یكی از بازخوانی‌های موفق این تصنیف توسط استاد محمدرضا شجریان، در آلبوم «آهنگ وفا» خوانده شده است و من با تكرار آن پایم را در كفش بزرگان كرده‌ام و این جسارت فقط به علاقه شخصی من به استاد شجریان بر می‌گردد و هیچ علت دیگری ندارد و در برخی از سكانس‌ها هم آهنگ‌هایی از همایون شجریان پخش شد كه آن هم دوباره به علاقه شخصی من به این هنرمندان بود.
مهران مدیری در ادامه گفت: قصد ندارم آهنگ‌هایی را كه در مجموعه «باغ مظفر» خوانده‌ام را در آلبومی مجزا روانه بازاركنم.
نوشته شده توسط الهه در دوشنبه 11 دی 1385 و ساعت 09:01 ق.ظ