تبلیغات
|-| Mehran Modiri |-| - گزارشی از سر صحنه «همیشه پای یک زن در میان است»

|-| Mehran Modiri |-|

گزارشی از سر صحنه «همیشه پای یک زن در میان است»
سه شنبه 28 فروردین 1386

روزنامه اعتماد گزارشی از سر صحنه فیلم «همیشه پای یک زن در میان است» در صفحه سینمایی خود در تاریخ 29 فروردین چاپ کرده. گزارش رو به صورت کامل می تونید اینجا بخونید.با توجه به اینکه روزی که گزارش گرفته شده مهران مدیری سر صحنه حاضر نبوده شاید این گزارش برای مدیری فنز ها چندان جذاب نباشه اما نکاتی در مورد زمان اکران و نوع بازی مهران مدیری و طنز خاص و متفاوت این فیلم در این گزارش اومده.قسمت هایی که فکر می کردم برای هواداران مهران مدیری و مخاطبین این وبلاگ جالبتره رو گلچین کردم :

-- فیلمبرداری از تاریخ 26 بهمن در تهران شروع شد و احتمالاً طی چند روز آینده(تا اواخر فروردین) تمام خواهد شد.

-- حبیب رضایی، گلشیفته فراهانی، مهران مدیری و رضا کیانیان بازیگران نقش های اصلی فیلم هستند که به گفته کمال تبریزی هر یک از آنها متفاوت ترین نقش های دوران حرفه یی بازیگری شان را در این فیلم ایفا کرده اند.

-- تبریزی در مورد اینکه آیا این فیلم بازگشت دوباره او بعد از «یک تکه نان» به عرصه سینمای طنز است می گوید؛ «این فیلم بازگشت من به عرصه سینمای طنز نیست چون کاملاً با فیلم های قبلی که کار کرده ام متفاوت است هم از نظر ساختار و هم موضوع. فقط می توانم بگویم موضوع آن در ژانر طنز است و به این نوع سینما نزدیک است اما شباهتی به کارهای طنز قبلی ام ندارد.»

-- تبریزی در مورد نوع بازی مهران مدیری در این فیلم می گوید:

در مورد آقای مدیری هم سعی کردیم ایشان تا آنجایی که ممکن است از کارهای تلویزیونی اش فاصله بگیرد و با اینکه در این فیلم هم نقش طنز دارد ولی کاملاً فاصله 180 درجه یی با نقش های قبلی اش دارد و با آدم تازه یی روبه رو می شویم.

-- تبریزی در مورد اکران فیلمش در تابستان و اینکه چرا فیلمش را به جشنواره نمی دهد، می گوید؛ «برای جشنواره که دیگر هیچ انگیزه یی برایم باقی نمانده و بهتر است زودتر فیلم به نمایش در بیاید و مردم با آن روبه رو شوند و عکس العمل های مخاطبان اصلی فیلم را مورد قضاوت قرار دهیم. فکر می کنم حتی این نوع اکران برای موفقیت فیلم بهتر باشد. از همان روز اول هم با تهیه کننده قرار گذاشتیم به محض اینکه فیلم آماده شد بتوانیم اکرانش کنیم و الان همزمان آقای زندباف کار مونتاژ فیلم را انجام می دهد که بعد از پایان فیلمبرداری و انجام کارهای فنی بتوانیم فیلم را اکران کنیم
نوشته شده توسط الهه در سه شنبه 28 فروردین 1386 و ساعت 09:04 ق.ظ