تبلیغات
|-| Mehran Modiri |-| - «مهران مدیری» و «شب شیشه‌ای»

|-| Mehran Modiri |-|

«مهران مدیری» و «شب شیشه‌ای»
شنبه 12 خرداد 1386

۱۹ خرداد-- روزنامه اعتماد

مشکلات مهران مدیری با تلویزیون
گروه فرهنگی؛ شنیده ها حاکی است به رغم تکذیب اختلاف میان مسوولان صدا و سیما و مهران مدیری، کماکان رابطه او و سازمان چندان بر وفق مراد نیست و مدیری طی این روزها ترجیح می دهد در بیرون از سازمان به فعالیت ادامه دهد.

با اینکه گفته می شد علت عدم پخش برنامه شب شیشه یی با حضور مهران مدیری، مشکلات فنی برنامه بوده، اما گویا مشکل برخی مسوولان شبکه با مدیری دلیل اصلی پخش نشدن ناگهانی این برنامه بوده است.اگرچه طی روزهای گذشته این مساله بارها تکذیب شده و گفته شده که مدیری طی روزهای آینده به شب شیشه یی خواهد آمد، اما در حالی که تنها 10 برنامه تا پایان شب شیشه یی باقی است این اتفاق رخ نداده است.جالب تر اینکه وقتی مدیری عدم تمایل مسوولان سازمان را در برابر تولید سری دوم مجموعه «باغ مظفر» دید، تصمیم گرفت ادامه این مجموعه را بدون حمایت سازمان و با تهیه کننده خصوصی بسازد و به صورت CD روانه بازار کند.شاید یکی از دلایل بازگشت ناگهانی مدیری به سمت سینما نیز ناشی از تیره شدن روابط او با صدا و سیما باشد. او با اینکه طی سال های گذشته پیشنهادات فراوانی را از سوی کارگردانان مختلفی داشته، ولی زیر بار بازی در سینما نرفته و ترجیح داده در تلویزیون به کار بپردازد. اما طی ماه های اخیر مدیری بازگشتی دوباره به سمت سینما داشته و در فیلم «همیشه پای یک زن در میان است» ساخته کمال تبریزی بازی کرده است. ضمناً او قرار بود در فیلم «لبه پرتگاه» به کارگردانی بهرام بیضایی نیز بازی کند که تولید این فیلم منتفی شد.تولید سری دوم «باغ مظفر» طی روزهای آینده به پایان می رسد و اگر پس از آن مدیری را جلوی دوربین یک فیلم سینمایی دیگر دیدید تعجب نکنید.

http://www.etemaad.com/Released/86-03-19/151.htm#29239

----------------------------------------------------------------------------

۱۱ خرداد-- خبرگزاری فارس

تهیه كننده شب شیشه‌ای در گفت و گو با فارس اعلام كرد:

تكذیب شایعات؛ «مهران مدیری» بزودی در «شب شیشه‌ای»

خبرگزاری فارس: تهیه كننده برنامه تلویزیونی«شب شیشه‌ای» گفت: توقف در پخش یكی از قسمتهای این برنامه را به خاطر حضور «مهران مدیری» تكذیب می‌كنم.

محمد قنبری در گفت و گو با خبرنگار رادیو وتلویزیون فارس گفت: این یك شایعه است كه یكی از قسمتهای برنامه ما به دلیل حضور مهران مدیری پخش نشده است.
وی افزود: آن شب مهمان برنامه ما آقای مدیری بودند ولی یك برنامه به كنداكتور پخش اضافه شده بود كه بنابر تصمیم مدیران شبكه، برنامه ما به جای آن برنامه حذف شد. ما هم قبل از حضور آقای مدیری در استودیو به ایشان خبر لغو پخش برنامه را دادیم و همه این مطالب كذب محض است كه می‌گویند آن شب مهران مدیری در استودیو حضور داشته و مدیران شبكه به دلیل حضور او پخش شب شیشه‌ای را متوقف كرده‌اند.
وی در ادامه گفت: مهران مدیری از كارگردانهای خوب تلویزیونی است كه همه ما برای او ارزش و احترام بسیاری قائل هستیم و مخاطبان شب شیشه‌ای مطمئن باشند كه مهران مدیری به زودی و در هفته های آتی در این برنامه حضور خواهد داشت.
وی افزود: برنامه شب شیشه‌ای بر اساس برنامه از قبل تعیین شده، آخر خردادماه به پایان خواهد رسید و در ایام تابستان نیز گروه دیگری جنگ تابستانه‌ای را پخش خواهند كرد و ما دوباره با آمدن فصل پاییز با برنامه جدیدی كه به طور حتم رضا رشیدپور اجرای آن را برعهده خواهد داشت باز خواهیم گشت.
وی در ادامه درباره رویكرد برنامه آتی و شبیه بودن آن به برنامه ورزشی نود در قالب برنامه‌های هنری گفت: برنامه آتی ما شبیه به برنامه ورزشی نود نخواهد بود چراكه رویكرد ما صرفا ویژه هنرمندان و بازیگران نیست و از همه اقشار درآن حضور دارند.
وی افزود: طرح برنامه‌ای به سبك نود ورزشی در قالب هنری، برنامه‌ای است كه مدیران شبكه دغدغه ساخت آن را دارند ولی من از چگونگی ساخت و زمان پخش آن اطلاعی ندارم.
نوشته شده توسط الهه در شنبه 12 خرداد 1386 و ساعت 07:06 ق.ظ