تبلیغات
|-| Mehran Modiri |-| - مهران مدیری در جشن دنیای تصویر(گزارش و عکس)

|-| Mehran Modiri |-|

مهران مدیری در جشن دنیای تصویر(گزارش و عکس)
جمعه 22 تیر 1386

-->گزارش تصویری از اجرای موسیقی زنده توسط مهران مدیری در جشن دنیای تصویر(کلیک کنید)

-->یادداشت کوتاهی از مهران مدیری درباره جشن دنیای تصویر - از روزنامه شرق ۲۳ تیر

معصومیت کودکانه ما

 مهران مدیری

چه شب شیرینی بود. برای من و شاید برای همه کسانی که حضور داشتند. در ایران همیشه گردآوردن اهالی سینما و تلویزیون در کنار هم کار سختی است. عده ای عاشق یکدیگرند. عده ای ادعا می کنند که عاشق یکدیگرند، عده ای عاشق ادعای یکدیگرند و شاید تنها خصلت مشترک تمام این جمع نجیب و دوست داشتنی مظلومیت و معصومیت کودکانه آنهاست. همه دارند سعی خودشان را می کنند و این مهم است. دیشب از این جمع جایزه گرفتم. سال گذشته هم و سال گذشته اش...

دیشب با این جمع برای رفتگان سال 85 گریستم. دیشب برای این جمع ترانه خواندم و هر شب آرزو می کنم در مراسم سال بعد جای تصاویر درگذشتگان سال 86 خالی بماند و هر شب برای این جمع آرزو می کنم که همواره بمانیم و خودمان را حفظ کنیم، ایمان مان را و حرفه ارزشمندمان را. هرچند، هر سال پیرتر و شکسته تر دیده می شویم. خداوندا می بینی...

تمام اهالی سینما، تلویزیون و موسیقی ایران تعدادشان از ده ردیف صندلی های یک سالن تجاوز نمی کند. و در آخر دعا می کنم برای علی معلم و همسر مهربانش که این جمعیت را با هم پیوند می دهند، با آرزوهای بزرگ و امکانات کوچک...

----------------------

-->گزارش:

دهمین جشن سینمایی تلویزیونی دنیای تصویر پنجشنبه 21 تیر در تالار بزرگ كشور برگزار شد.مهران مدیری که امسال در بخش بهترین ترانه فیلم و سریال کاندید بود موفق به دریافت تندیس حافظ از این جشن شد.هیئت داوران به خاطر اجرای دلنشین و صمیمی آهنگی خاطره‌انگیز با نسبت جدی میان شعر عاشقانه و روابط كمیك شخصیت‌ها او را مستحق دریافت این جایزه دانست. مدیری پس از حضور بر صحنه ضمن تشكر از هیئت داوران گفت: كار من در درجه اول كارگردانی سریال است و خواننده حرفه‌ای نیستم. در ضمن جایی كه دكتر محمد اصفهانی هست من غلط می‌كنم خوانندگی كنم!

مدیری پس از گفتن این حرف به اصرار علی معلم ترانه سریال شب های برره را با لب زدن اجرا كرد اما قول داد كه در بخش دیگری از این برنامه یك آواز زنده را اجرا كند.

در بخش دیگر وقتی مهران مدیری برای اجرای آهنگ زنده خود به روی صحنه رفت با اشاره به پیانویی كه روی صحنه بود، گفت: ساعت چهار بعدازظهر آقای معلم از من خواست تا یك موسیقی زنده را روی صحنه اجرا كنم از او خواستم تا یك پیانو برای اجرای موسیقی تهیه كند و آقای معلم گفت پیانو نداریم. برای همین من رفتم و یك پیانو برای این مراسم خریدم. این پیانو پس از این مراسم دیگر استفاده‌ای ندارد و اگر كسی بخواهد بخرد، ما فروشنده‌ایم!

مهران مدیری در این جشن به همراهی بهرام دهقانیار(نوازنده پیانو) و علی رزمی(نوازنده تار) یکی از قطعه های زیبای کنسرت سال 83 (آره بارون میومد ...) را اجرا کرد که بسیار مورد توجه حضار قرار گرفت.

در بخش بهترین بازیگر مرد كمدی نیز رضا شفیعی‌جم(باغ مظفر) به خاطر خلاقیت‌ در ایفای نقش كمیك و پرهیز از تكرار در ارائه شخصیت،موفق به دریافت تندیس حافظ شد.او در مراسم حضور نداشت و سروش صحت جایزه ی او را دریافت کرد.

-->عکس ها(صبر کنید تا عکس ها لود شوند.جمعا ۹ عکس):

------

------

------

مهران مدیری تندیس  بهترین ترانه مجموعه و فیلم سینمایی را از دستان حسام نواب صفوی دریافت کرد

------

------

مهران مدیری در حال اجرای موسیقی 

------

------

اجرای موسیقی زنده توسط مهران مدیری

------
نوشته شده توسط الهه در جمعه 22 تیر 1386 و ساعت 03:07 ق.ظ